Вудилище Lucky John Vanrex 21 LJVA-702MLF (LJVA-702MLF)
Lucky John Vanrex 21 LJVA-702MLF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lucky John 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lucky John.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucky John Vanrex 21 LJVA-702MLF
Усі ціни 7 →Вудлище спінінгове Lucky John Vanrex Spin 21 2.13 м 5-21 г (LJVA-702MLF) | 1 302 грн. |
Удилище спиннинговое Lucky John Vanrex 21 2.13 (LJVA-702MLF) | 1 302 грн. |
Вудилище Lucky John Vanrex Spin 21 2.13m 5-21g (LJVA-702MLF) | 1 302 грн. |
Спінінг Lucky John Vanrex SPIN 21 2.13 5 м-21р (LJVA-702MLF) | 1 736 грн. |
Вудилище спінінгове Lucky John Vanrex SPIN 21 5-21/2.13(7'0") (121763) LJV | 1 302 грн. |
Вудилище Lucky John Vanrex 21 213 (LJVA-702MLF) | 1 736 грн. |
Вудлище спиннинговое Lucky John Vanrex 21 2.13 m 5-21g (LJVA-702MLF) | 1 302 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →