Вудилище Lucky John Progress Micro Jig 7 LJPJ-6112LM
Lucky John Progress Micro Jig 7 LJPJ-6112LM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lucky John 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lucky John.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucky John Progress Micro Jig 7 LJPJ-6112LM
Усі ціни 7 →Вудлище спінінгове Lucky John Progress Micro Jig 7 2.12 м 2-7 г (LJPJ-6112 | 1 142 грн. |
Вудилище Lucky John Progress MICRO JIG 7 2-7g/2.12m (LJPJ-6112LM) | 1 142 грн. |
Вудилище Lucky John Progress MicroJig 7 2.12m 2-7g (LJPJ-6112LM) | 1 142 грн. |
Спінінг Lucky John Progress Micro Jig 7 2.12 (LJPJ-6112LM) | 1 523 грн. |
Спінінг Lucky John Progress Micro Jig 7 2.12 м 2-7 м (LJPJ-6112LM) | 1 142 грн. |
Вудилище Lucky John Progress Microjig 7 2,12m 2-7g (LJPJ-6112LM) | 1 523 грн. |
Вудлище Lucky John Progress MICRO JIG 7 2-7g / 2.12 m (LJPJ-6112LM) | 1 142 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →