Вудилище Lucky John Vanrex 15 LJVA-742LF (LJVA-742LF)
Lucky John Vanrex 15 LJVA-742LF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lucky John 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lucky John.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucky John Vanrex 15 LJVA-742LF
Усі ціни 7 →Вудлище спінінгове Lucky John Vanrex Spin 15 2.23 м 3-15 г (LJVA-742LF) | 1 344 грн. |
Вудлище спиннинговое Lucky John Vanrex 15 2.23 (LJVA-742LF) | 1 344 грн. |
Вудилище Lucky John Vanrex Spin 15 2.23m 3-15g (LJVA-742LF) | 1 344 грн. |
Спінінг Lucky John Vanrex SPIN 15 2.23 м 3-15г (LJVA-742LF) | 1 792 грн. |
Вудилище спінінгове Lucky John Vanrex SPIN 15 3-15/2.23(7'4") (121764) LJV | 1 344 грн. |
Вудилище Lucky John Vanrex 15 223 (LJVA-742LF) | 1 792 грн. |
Вудлище спінінгове Lucky John Vanrex 15 2.23 m 3-15g (LJVA-742LF) | 1 344 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →