Вудилище Salmo Kraft Microjig KR2100-218
Salmo Kraft Microjig KR2100-218 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Kraft Microjig KR2100-218
Вудлище спінінгове Salmo Kraft Microjig 2.18 м 0.6-6 г (KR2100-218) | 1 714 грн. |
Вудилище Salmo Kraft MicroJig 2.18m 0.6-6g (KR2100-218) | 1 714 грн. |
Спінінг Salmo Kraft MICROJIG 0,6-7/2,20 (KR2100-218) | 2 285 грн. |
Спінінг Salmo Kraft Microjig 2.18 м 0.6-7 г (KR2100-218) | 1 714 грн. |
Вудилище Salmo Kraft Microjig 2.18m (KR2100-218) | 2 285 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →