Вудилище Lucky John Centrix 18 LJCX-782MLMF
Lucky John Centrix 18 LJCX-782MLMF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lucky John 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lucky John.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucky John Centrix 18 LJCX-782MLMF
Усі ціни 7 →Вудлище спінінгове Lucky John CENTRIX 18, 7'8" (2.34) (LJCX-782MLMF) | 1 680 грн. |
Вудлище спінінгове Lucky John CENTRIX 18 7'8" (2.34) (LJCX-782MLMF) | 1 680 грн. |
Вудилище Lucky John Centrix 18 2.34m 5-18g (LJCX-782MLMF) | 1 680 грн. |
Спінінг Lucky John Centrix 18 2.34 (7'8") (LJCX-782MLMF) | 2 240 грн. |
Спінінг Lucky John CENTRIX 18 2.34 (7ь8 ") 5-18 (LJCX-782MLMF) | 2 240 грн. |
Вудилище Lucky John CENTRIX 18 (2.34) (LJCX-782MLMF) | 2 240 грн. |
Спінінг Lucky John CENTRIX 18 2.34 (7ь8 ") 5-18 (LJCX-782MLMF) | 1 680 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →