Штампований диск Magnetto Wheels R1-1614 7x17/5x120 ET55 DIA65,1
від 4 607 до 5 269 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації Magnetto Wheels R1-1614 1
Характеристики
Magnetto Wheels R1-1614 7x17/5x120 ET55 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magnetto Wheels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magnetto Wheels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Magnetto Wheels R1-1614 7x17/5x120 ET55 DIA65,1
Сортувати
Диски Magnetto R1-1614 7x17 5x120 ET55 DIA65,1 (silver) | 4 913 грн. |
Magnetto R1-1614 (R17 W7.0 PCD5x120 ET55 DIA65.1) silver | 4 797 грн. |
MAGNETTO Легковий диск MAGNETTO R1 1614 SILVER R17 W7 PCD5x120 ET55 DIA65. | 5 125 грн. |
Диск Magnetto Wheels R1-1614 S R17 W7,0 PCD5x120 ET55 DIA65,1 | 4 923 грн. |
Magnetto Wheels Magnetto Wheels R1-1614 7x17 5x120 ET55 DIA65.1 S | 4 607 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі