Штампований диск KFZ 8055 6x15/4x108 ET23 DIA65
від 1 536 до 2 580 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65 мм Виліт (ET):23 мм |
Модифікації KFZ 8055 1
Характеристики
KFZ 8055 6x15/4x108 ET23 DIA65 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 8055 6x15/4x108 ET23 DIA65
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 8055 Peugeot R15 W6 PCD4x108 ET23 DIA65.1 (black | 2 557 грн. |
ALST 8055 6,0x15/4x108 D65,0 ET23 B | 2 580 грн. |
Диски ALST (KFZ) 8055 Peugeot 6x15 4x108 ET23 DIA65,1 (black) | 1 575 грн. |
KFZ 8055 (R15 W6.0 PCD4x108 ET23 DIA65) черный | 1 800 грн. |
ALST (KFZ) Легковий диск ALST (KFZ) 8055 BLACK R15 W6 PCD4X108 ET23 DIA65 | 2 551 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі