Литий диск MAK Davinci 5x17/4x100 ET40 DIA54,1
Відео 26Фото 11 | від 5 578 до 8 299 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):54.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MAK Davinci 147
Характеристики
MAK Davinci 5x17/4x100 ET40 DIA54,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Davinci 5x17/4x100 ET40 DIA54,1
Сортувати
Диски Mak DaVinci 5x17 4x100 ET40 DIA54,1 (light titan) | 7 695 грн. |
Mak DAVINCI Black Mirror Face (R17 W5.0 PCD4x100 ET40 DIA54.1) | 8 299 грн. |
MAK Davinci (5J x 17 4x100 ET40 DIA54.1) Black Mirror На замовлення з Євро | 8 228 грн. |
Диски Mak DaVinci 5x17 4x100 ET40 DIA54,1 (black mirror face) (1002417268) | 7 726 грн. |
Диски Mak DaVinci 5x17 4x100 ET40 DIA54,1 (black mirror) | 8 156 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі