Литий диск MAK Davinci 6,5x16/4x100 ET45 DIA60,1
Відео 26Фото 11 | від 6 344 до 7 299 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK Davinci 147
Характеристики
MAK Davinci 6,5x16/4x100 ET45 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Davinci 6,5x16/4x100 ET45 DIA60,1
Сортувати
MAK DaVinci R16 W6.5 PCD4x100 ET45 DIA60.1 Gloss Black | 6 344 грн. |
Mak DAVINCI Gloss Black (R16 W6.5 PCD4x100 ET45 DIA60.1) | 7 299 грн. |
Диски Mak DaVinci 6,5x16 4x100 ET45 DIA60,1 (gloss black) (1002417216) | 6 693 грн. |
MAK DaVinci R16 W6.5 PCD4x100 ET45 DIA60.1 Black mirror | 6 638 грн. |
Диски MAK Davinci Gloss Black R16 W6,5 PCD4x100 ET45 DIA60,1 ID325367 | 6 899 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі