Літня шина Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92V Mercedes-Benz
Відео 9Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92V Mercedes-Benz 205/60 R16 92 H 205/60 R16 92 H Audi 205/60 R16 92 V 205/60 R16 92 V Audi 205/60 R16 92 V Mercedes-Benz 205/60 R16 92 W 205/60 R16 92 W Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92V Mercedes-Benz
Усі ціни 11 →Шина Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92V MO DOT21 | 3 299 грн. |
Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92V MO | 3 586 грн. |
Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92V MO 116351 | 3 708 грн. |
Шины Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92V M0 | 3 790 грн. |
ще 6 пропозицій
3 3 5 20 |
Витрата не зростає, але ціна не виправдовує якість. Після місяця бічний поріз, зрештою на зад поставив і там вона ходить 3 рік. Не раджу. Вага хороша до 6 кг. Накат хороший. Боковина слабка, через місяць поріз. Шумлять. Після 3 років балансування погане, багато грузиків. Игорь Малко: користуюся Continental ContiEcoContact 5 165/70 R14 85T більше року |
Показано 1 з 35 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92V Mercedes-Benz
Ціни на Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92V Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92H | від 3 300 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92H Audi | від 3 850 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92V | від 3 603 грн. | 10 пропозицій | ||
Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92V Audi | від 6 304 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92V Mercedes-Benz | від 3 299 грн. | 11 пропозицій | ||
Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92W | від 4 562 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiEcoContact 5 205/60 R16 92W Audi | від 4 643 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →