Литий диск MAK Davinci 7x17/5x112 ET46 DIA57,1
Відео 26Фото 11 | від 6 748 до 8 899 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації MAK Davinci 147
Характеристики
MAK Davinci 7x17/5x112 ET46 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Davinci 7x17/5x112 ET46 DIA57,1
Сортувати
MAK DaVinci R17 W7 PCD5x112 ET46 DIA57.1 Gloss Black | 6 748 грн. |
Диски Mak DaVinci 7x17 5x112 ET46 DIA57,1 (light titan) | 7 189 грн. |
Mak DAVINCI Light Titan (R17 W7.0 PCD5x112 ET46 DIA57.1) | 8 899 грн. |
MAK Davinci (7J x 17 5x112 ET46 DIA57.1) Glossy Black На замовлення з Євро | 8 228 грн. |
Диски Mak DaVinci 7x17 5x112 ET46 DIA57,1 (gloss black) (1002038738) | 8 016 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі