Литий диск MAK Highlands 7x17/5x114,3 ET40 DIA76
Фото 3 | від 9 007 до 11 923 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MAK Highlands 30
Характеристики
MAK Highlands 7x17/5x114,3 ET40 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Highlands 7x17/5x114,3 ET40 DIA76
Сортувати
Mak Highlands matt black (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA76) | 10 099 грн. |
Mak Highlands R17 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA76.1 Matt Black F7070HIMB40FF | 10 916 грн. |
MAK Highlands (7J x 17 5x114.3 ET40 DIA76.1) Silver На замовлення з Європи | 9 713 грн. |
Mak Highlands R17 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA76.1 Silver | 10 880 грн. |
Mak HIGHLANDS Silver (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA76) | 9 799 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі