Литий диск Brock B35 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA72,6
Відео 2Фото 5 | від 8 718 до 11 270 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Brock B35 50
Характеристики
Brock B35 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B35 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA72,6
Сортувати
Brock B35 R17 W7.5 PCD5x114,3 ET35 DIA72.6 metallic titan | 10 379 грн. |
Brock B35 Schwarz Matt Voll Poliert (SMVP) (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA72 | 9 399 грн. |
Brock B35 (7.5J x 17 5x114.3 ET35 DIA72.6) Titan На замовлення з Європи. | 10 780 грн. |
Brock B35 R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6 Black Matt Polished BRB35751735 | 10 346 грн. |
Brock B35 SMVP R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6 | 11 270 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі