Литий диск MAK Highlands 8,5x20/5x108 ET45 DIA63,4
Фото 3 | від 14 331 до 17 730 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK Highlands 31
Характеристики
MAK Highlands 8,5x20/5x108 ET45 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Highlands 8,5x20/5x108 ET45 DIA63,4
Сортувати
Диски Mak Highlands 8,5x20 5x108 ET45 DIA63,4 (matt black) | 14 931 грн. |
Mak HIGHLANDS Silver (R20 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4) | 16 199 грн. |
MAK Highlands (8.5J x 20 5x108 ET45 DIA63.4) MATT BLACK На замовлення з Єв | 16 236 грн. |
Mak Highlands R20 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Silver F8520HISI45GD3X | 17 134 грн. |
Mak Highlands R20 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Silver | 17 730 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі