Литий диск MAK Icona 7x17/4x108 ET42 DIA63,4
Відео 27Фото 3 | від 8 057 до 9 403 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації MAK Icona 5
Характеристики
MAK Icona 7x17/4x108 ET42 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Icona 7x17/4x108 ET42 DIA63,4
Сортувати
Mak ICONA Black Mirror Face (R17 W7.0 PCD4x108 ET42 DIA63.4) | 8 699 грн. |
Mak Icona R17 W7 PCD4x108 ET42 DIA63.4 Black Mirror F7070ICBM42BD2 | 9 087 грн. |
Mak Icona R17 W7 PCD4x108 ET42 DIA63.4 Black Mirror | 9 403 грн. |
Диски Mak Icona 7x17 4x108 ET42 DIA63,4 (black mirror face) (1002074341) | 8 057 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі