Литий диск MAK Kassel 7x17/5x100 ET38 DIA57,1
Фото 17 | від 8 330 до 9 899 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації MAK Kassel 107
Характеристики
MAK Kassel 7x17/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Kassel 7x17/5x100 ET38 DIA57,1
Сортувати
Диски Mak Kassel 7x17 5x100 ET38 DIA57,1 (black mirror) | 8 837 грн. |
Mak KASSEL Black Mirror Face (R17 W7.0 PCD5x100 ET38 DIA57.1) | 9 899 грн. |
MAK Kassel (7J x 17 5x100 ET38 DIA57.1) Black Mirror На замовлення з Європ | 9 043 грн. |
Диски Mak Kassel 7x17 5x100 ET38 DIA57,1 (gloss black) (1002243071) | 8 759 грн. |
Диски Mak Kassel 7x17 5x100 ET38 DIA57,1 (gloss black) | 8 330 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі