Литий диск CMS C25 7x17/5x100 ET40 DIA57,1
Фото 7 | від 7 435 до 12 328 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації CMS C25 83
Характеристики
CMS C25 7x17/5x100 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C25 7x17/5x100 ET40 DIA57,1
Сортувати
CMS C25 DRB Diamant Horn Schwarz (R17 W7.0 PCD5x100 ET40 DIA57.1) | 7 599 грн. |
CMS C25 (7J x 17 5x100 ET40 DIA57.1) Black На замовлення з Європи. | 8 228 грн. |
CMS C25 Diamond Rim Black R17 W7.0 PCD5x100 ET40 DIA57.1 | 8 556 грн. |
CMS C25 R17 W7 PCD5x100 ЕТ40 DIA57.1 Gloss Black Diamond Lip C25 707 40 53 | 7 435 грн. |
Диски CMS C25 7x17 5x100 ET40 DIA57,1 (gloss gold) (1002337135) | 8 057 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі