Литий диск MAK Koln 8x17/5x112 ET42 DIA66,6
Фото 5 | від 8 617 до 11 923 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації MAK Koln 36
Характеристики
MAK Koln 8x17/5x112 ET42 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Koln 8x17/5x112 ET42 DIA66,6
Сортувати
Диски Mak Koln 8x17 5x112 ET42 DIA66,6 (matt black) | 8 987 грн. |
Mak Koln black mirror (R17 W8.0 PCD5x112 ET42 DIA66.6) | 10 499 грн. |
Mak Koln R17 W8 PCD5x112 ET42 DIA66.6 Matt Black F8070HIMB42WS2X | 10 916 грн. |
MAK Koln (8J x 17 5x112 ET42 DIA66.6) Silver На замовлення з Європи. | 9 757 грн. |
Mak Koln R17 W8 PCD5x112 ET42 DIA66.6 Matt Black | 11 296 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі