Литий диск MAK Krone 8x18/5x130 ET41 DIA84,1
Відео 1Фото 2 | від 10 611 до 13 199 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):84.1 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації MAK Krone 41
Характеристики
MAK Krone 8x18/5x130 ET41 DIA84,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Krone 8x18/5x130 ET41 DIA84,1
Сортувати
Диски Mak Krone 8x18 5x130 ET41 DIA84,1 (black mirror) | 11 829 грн. |
Mak KRONE Black Mirror (R18 W8.0 PCD5x130 ET41 DIA84.1) | 13 199 грн. |
MAK Krone (8J x 18 5x130 ET41 DIA84.1) Black Mirror На замовлення з Європи | 11 809 грн. |
Mak Krone R18 W8 PCD5x130 ET41 DIA84.1 Black Mirror F8080KNBM41N2 | 10 611 грн. |
Диски Mak Krone 8x18 5x130 ET41 DIA84,1 (black mirror) (1001511772) | 12 106 грн. |
Диски MAK Krone Black Mirror R18 W8 PCD5x130 ET41 DIA84,1 ID39726 | 11 527 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі