Литий диск MAK Munchen 8,5x20/5x120 ET15 DIA72,6
Відео 2Фото 6 | від 15 484 до 19 062 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):15 мм |
Модифікації MAK Munchen 34
Характеристики
MAK Munchen 8,5x20/5x120 ET15 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Munchen 8,5x20/5x120 ET15 DIA72,6
Сортувати
Диски Mak Munchen 8,5x20 5x120 ET15 DIA72,6 (matt black) | 15 484 грн. |
Mak MUNCHEN Matt Black (R20 W8.5 PCD5x120 ET15 DIA72.6) | 17 099 грн. |
MAK Munchen (8.5J x 20 5x120 ET15 DIA72.6) MATT BLACK На замовлення з Євро | 15 708 грн. |
Mak Munchen R20 W8.5 PCD5x120 ET15 DIA72.6 Matt Black F8520MUMB15NB | 18 422 грн. |
Mak Munchen R20 W8.5 PCD5x120 ET15 DIA72.6 Matt Black | 19 062 грн. |
Диски Mak Munchen 8,5x20 5x120 ET15 DIA72,6 (matt black) (1000909758) | 15 907 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі