Литий диск MAK Safari 6 7,5x17/6x130 ET50 DIA84,1
Відео 1Фото 3 | від 9 758 до 12 874 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):84.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації MAK Safari 6 37
Характеристики
MAK Safari 6 7,5x17/6x130 ET50 DIA84,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Safari 6 7,5x17/6x130 ET50 DIA84,1
Сортувати
Диски Mak Safari 6 7,5x17 6x130 ET50 DIA84,1 (gun metal mirror) | 10 264 грн. |
Mak SAFARI 6 Gun Metal Mirror Face (R17 W7.5 PCD6x130 ET50 DIA84.1) | 11 199 грн. |
Mak Safari 6 R17 W7.5 PCD6x130 ET50 DIA84.1 Gloss Black F7570AF6GB50M4 | 12 217 грн. |
MAK SAFARI 6 (7.5J x 17 6x130 ET50 DIA84.1) Glossy Black На замовлення з Є | 10 164 грн. |
Mak Safari 6 R17 W7.5 PCD6x130 ET50 DIA84.1 Silver | 11 741 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі