Литий диск MAK Safari 6 8,5x20/6x139,7 ET50 DIA93,1
Відео 1Фото 3 | від 16 069 до 19 935 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):93.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації MAK Safari 6 37
Характеристики
MAK Safari 6 8,5x20/6x139,7 ET50 DIA93,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Safari 6 8,5x20/6x139,7 ET50 DIA93,1
Сортувати
Mak SAFARI 6 Gun Metal Mirror Face (R20 W8.5 PCD6x139.7 ET50 DIA93.1) | 18 499 грн. |
Mak Safari 6 R20 W8.5 PCD6x139.7 ET50 DIA93.1 Gloss Black F8520AF6GB50VJ4 | 19 265 грн. |
Mak Safari 6 R20 W8.5 PCD6x139.7 ET50 DIA93.1 Gloss Black | 19 935 грн. |
Диски Mak Safari 6 8,5x20 6x139,7 ET50 DIA93,1 (gloss black) (1001163338) | 16 486 грн. |
Диски Mak Safari 6 8,5x20 6x139,7 ET50 DIA93,1 (gun metal mirror) (1001901 | 17 229 грн. |
Диски MAK Safari6 Gloss Black R20 W8,5 PCD6x139,7 ET50 DIA93,1 ID312386 | 16 069 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі