Литий диск MAK Stockholm 7,5x17/5x108 ET55 DIA63,4
Фото 3 | від 8 192 до 9 399 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації MAK Stockholm 27
Характеристики
MAK Stockholm 7,5x17/5x108 ET55 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stockholm 7,5x17/5x108 ET55 DIA63,4
Сортувати
Диски Mak Stockholm 7,5x17 5x108 ET55 DIA63,4 (matt titan) | 8 192 грн. |
Mak Stockholm ice black (R17 W7.5 PCD5x108 ET55 DIA63.4) | 9 399 грн. |
MAK STOCKHOLM (7.5J x 17 5x108 ET55 DIA63.4) ice black На замовлення з Євр | 9 108 грн. |
Диски Mak Stockholm 7,5x17 5x108 ET55 DIA63,4 (matt titan) (1000922624) | 8 677 грн. |
Диски Mak Stockholm 7,5x17 5x108 ET55 DIA63,4 (ice black) | 8 192 грн. |
Mak STOCKHOLM Matt Titan (R17 W7.5 PCD5x108 ET55 DIA63.4) | 9 399 грн. |
MAK STOCKHOLM (7.5J x 17 5x108 ET55 DIA63.4) Matt Titan На замовлення з Єв | 8 932 грн. |
Диски Mak Stockholm 7,5x17 5x108 ET55 DIA63,4 (ice black) (1000922669) | 8 677 грн. |
Диски MAK Stockholm Ice Black R17 W7,5 PCD5x108 ET55 DIA63,4 ID39131 | 8 870 грн. |
Закрити
Схожі