Литий диск MAK Stone 6 8x18/6x139,7 ET35 DIA106,1
Фото 3 | від 9 420 до 13 169 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації MAK Stone 6 32
Характеристики
MAK Stone 6 8x18/6x139,7 ET35 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stone 6 8x18/6x139,7 ET35 DIA106,1
Сортувати
Диски Mak Stone 6 8x18 6x139,7 ET35 DIA106,1 (black mirror face) | 12 063 грн. |
Mak Stone 6 8x18 6x139.7 ET35 DIA106.1 GB | 9 420 грн. |
Mak STONE 6 Black Mirror Face (R18 W8.0 PCD6x139.7 ET35 DIA106.1) | 12 399 грн. |
MAK Stone 6 (8J x 18 6x139.7 ET35 DIA106.1) Black Mirror На замовлення з Є | 11 370 грн. |
Mak Stone 6 R18 W8 PCD6x139.7 ET35 DIA106.1 Black Mirror F80806TBM35VH3X | 13 169 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі