Литий диск Alutec Tormenta 7x17/5x112 ET45 DIA57,1
Відео 1Фото 33 | від 6 791 до 10 095 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 45
Характеристики
Alutec Tormenta 7x17/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7x17/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Alutec TORMENTA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R17 W7.0 PCD5x112 ET45 DIA57 | 7 999 грн. |
Alutec Tormenta (7J x 17 5x112 ET45 DIA57.1) Black На замовлення з Європи. | 8 736 грн. |
Alutec Tormenta PS R17 W7.0 PCD5x112 ET45 DIA57.1 | 8 535 грн. |
Alutec Tormenta R17 W7 PCD5x112 ET45 DIA57.1 Black Polished Front TMT70745 | 6 791 грн. |
Alutec Tormenta (7J x 17 5x112 ET45 DIA57.1 Polar Silver) | 8 336 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі