Литий диск MAK Zenith 6,5x16/5x112 ET42 DIA76
Відео 7Фото 11 | від 6 342 до 10 909 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації MAK Zenith 116
Характеристики
MAK Zenith 6,5x16/5x112 ET42 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 6,5x16/5x112 ET42 DIA76
Сортувати
MAK Zenith R16 W6.5 PCD5x112 ET42 DIA76.1 Matt Black | 8 607 грн. |
Mak Zenith matt black (R16 W6.5 PCD5x112 ET42 DIA76) | 7 999 грн. |
Mak Zenith R16 W6.5 PCD5x112 ET42 DIA76.1 Matt Black F6560ZHMB42VK2 | 8 067 грн. |
MAK Zenith (6.5J x 16 5x112 ET42 DIA76 MATT BLACK) | 10 909 грн. |
Mak Zenith hyper silver (R16 W6.5 PCD5x112 ET42 DIA76) | 7 799 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі