Литий диск MAK Zenith 7x17/5x120 ET41 DIA67,1
Відео 7Фото 11 | від 7 280 до 11 618 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації MAK Zenith 116
Характеристики
MAK Zenith 7x17/5x120 ET41 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 7x17/5x120 ET41 DIA67,1
Сортувати
Диски Mak Zenith 7x17 5x120 ET41 DIA67,1 (matt black) | 7 604 грн. |
Mak Zenith hyper silver (R17 W7.0 PCD5x120 ET41 DIA67.1) | 8 599 грн. |
MAK Zenith (7J x 17 5x120 ET41 DIA67.1) Hyper Silver На замовлення з Європ | 7 568 грн. |
Mak Zenith R17 W7 PCD5x120 ET41 DIA67.1 Silver F7070ZHHS41IO3 | 8 937 грн. |
Mak Zenith R17 W7 PCD5x120 ET41 DIA67.1 Silver | 9 248 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі