Литий диск MAK Zenith 8x17/5x112 ET30 DIA76
Відео 7Фото 11 | від 7 627 до 9 503 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації MAK Zenith 116
Характеристики
MAK Zenith 8x17/5x112 ET30 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 8x17/5x112 ET30 DIA76
Сортувати
Mak Zenith hyper silver (R17 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA76) | 8 799 грн. |
Mak Zenith R17 W8 PCD5x112 ET30 DIA76.1 Silver F8070ZHHS30W1 | 9 184 грн. |
Mak Zenith R17 W8 PCD5x112 ET30 DIA76.1 Silver | 9 503 грн. |
Mak Zenith matt black (R17 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA76) | 9 099 грн. |
Диски Mak Zenith 8x17 5x112 ET30 DIA76 (matt black) (1000683633) | 8 387 грн. |
Диски Mak Zenith 8x17 5x112 ET30 DIA76 (hyper silver) (1000683632) | 8 140 грн. |
Диски MAK Zenith Hyper Silver R17 W8 PCD5x112 ET30 DIA76 ID39594 | 7 627 грн. |
Диски MAK Zenith Matt Black R17 W8 PCD5x112 ET30 DIA76 ID312300 | 7 627 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі