Стрічкова шліфмашина Makita M9400
Відео 6Фото 8 |
Makita M9400 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Розшифровка маркування КШМ MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita M9400
Усі ціни 27 →Стрічкова шліфувальна машина Makita M9400 | 8 684 грн. |
Стрічкова шліфмшина Makita M 9400 M9400 | 8 684 грн. |
Стрічкова шліфмашина Makita M9400 (M9400) | 10 992 грн. |
Стрічкова шліфувальна машина Makita M9400 в картонній коробці | 8 684 грн. |
Стрічкова шліфмашина Makita M9400 | 10 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →