Болгарка Makita DGA504RTJ
Відео 8Фото 4 |
Makita DGA504RTJ |
|
В комплекті моделі DGA504RTJ два акумулятора (5 Агод), а в комплекті DGA504RTJ3 — три акумулятори (5 Агод)
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Розшифровка маркування КШМ MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DGA504RTJ
Усі ціни 14 →Акумуляторна болгарка безщіткова Makita DGA504RTJ + 2 акб 18 V 5 Ah + з/в | 15 999 грн. |
Акумуляторна болгарка Makita DGA 504 RTJ, 2x5.0 Ah, DC18RC, кейс Makpac DG | 15 999 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita DGA504RTJ, 2 акб 5 Ah, з/п в MakPac | 15 999 грн. |
Болгарка акумуляторна Makita DGA504RTJ 18 В, 125 мм | 18 857 грн. |
Болгарка (кутова шліфмашина) акумуляторна Makita DGA504RTJ | 14 925 грн. |
ще 9 пропозицій
Не в одній акамуляторної макитівської болгарки немає безключової заміни диска, чому? Весь сенс губиться в акамуляторі Термін служби Немає безключової заміни диска Олег Килюшик: користуюся Makita DGA504RFE кілька місяців |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Makita DGA504RTJ
Ціни на Makita DGA504RTJ |
---|---|---|---|---|
Makita DGA504ZX2 | від 6 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Makita DGA504Z | від 5 399 грн. | 53 пропозиції | ||
Makita DGA504RFE | від 10 563 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita DGA504RMJ | від 12 320 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita DGA504RTJ | від 13 320 грн. | 14 пропозицій | ||
Makita DGA504RFE3 | від 14 199 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita DGA504RTJ3 | від 16 720 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →