Болгарка Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100
Відео 3Фото 7 |
Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100 |
|
Кутова шліфувальна машина для роботи з дисками та колами діаметром 125 мм. Оснащена двигуном потужністю 1400 Вт (830 Вт корисної потужності) з функцією «плавний пуск», яка унеможливлює ривка при включенні мотора. У даній моделі дуже широкий діапазон регулювання обертів (2800 – 11500 об/хв), що дозволяє використовувати болгарку Bosch GWS 14-125 S Professional для виконання різних завдань: шліфувальних, зачисних, відрізних та ін. Функція підтримки обертів гарантує постійну і незмінну частоту обертання насадки навіть при коливаннях навантаження. Механізм KickBack Control забезпечує миттєву зупинку інструменту при заклинуванні оснастки. Додаткова рукоятка з енергопоглинаючими вставками Vibration Control дозволяє зменшити навантаження на руки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100
Усі ціни 40 →Bosch Шліфмашина кутова GWS 14-125 S 0.601.7D0.100 | 5 153 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch GWS 14-125 S Professional с регулировкой оборотов | 4 899 грн. |
Кутова шліфмашина Bosch GWS 14-125 S Professional 06017D0100 | 5 652 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 14-125 S с регулировкой и антиви | 5 652 грн. |
Болгарка Bosch GWS 14-125 S (06017D0100) 06017D0100 | 5 652 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →