Болгарка Makita DGA506Z
Відео 2Фото 10 |
Makita DGA506Z |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita DGA506Z
Усі ціни 27 →Акумуляторна болгарка безщіткова Makita DGA506Z (без АКБ) | 7 689 грн. |
Акумуляторна болгарка Makita DGA 506 Z DGA506Z | 7 599 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita DGA506Z, без акб | 7 599 грн. |
Акумуляторна болгарка Makita DGA506Z (каркас) | 8 758 грн. |
Кутова шліфмашина Makita DGA506Z (18, 125 мм) | 9 730 грн. |
Маленька акумуляторна КШМ для складної роботи
Шліфмашина Makita DGA506Z — яскравий приклад інструменту, зробленого з огляду на умови, у яких йому доведеться працювати. Корпус, наприклад, зроблений з дуже міцного пластику, стійкого до ударів і падінь. Отвори, через які повітря потрапляє до двигуна, закриті фільтром з дрібної сітки, щоб пристрій не засмічується пилом. Усередині корпусу знаходиться безщітковий двигун (більш надійний, ніж колекторні двигуни, і не потребує обслуговування). Виробник не дає інформації про потужність двигуна (такі дані рідко можна знайти для акумуляторного інструменту), але, за відгуками користувачів, характеристики даної КШМ приблизно відповідають 700-ватним мережевим аналогам.
Переваги і недоліки
В «доважок» до безщітковому двигуну йде цілий пакет корисних електронних опцій: функції плавного пуску і підтримання обертів (швидкість диска залишається постійною, незалежно від навантаження), модуль захисту двигуна (при перевантаженнях двигун відключається) і динамічний гальма (після відпускання кнопки обертовий диск автоматично пригальмовується за 3 секунди).
Незважаючи на хорошу (в цілому) ергономіку інструменту, одна деталь викликає нарікання. Мова про пусковій кнопці. Як і у багатьох інших акумуляторних болгарок Makita, вона розташована не збоку, під великим пальцем, а зверху. Тому включати і вимикати інструмент не надто зручно.
Болгарка як частина 18-вольтової «екосистеми» Makita
У даній комплектації болгарка продається без акумуляторів. Це вигідно, якщо у вас вже є зарядний пристрій і 18-вольт батареї від будь-якого іншого інструменту Makita серії LXT (шурупокрута, лобзика, фрезера або реноватора), і не хочеться переплачувати за додаткові аксесуари. Не завадив би кейс, але його теж можна купити окремо.
Модификації Makita DGA506Z
Ціни на Makita DGA506Z |
---|---|---|---|---|
Makita DGA506Z | від 7 125 грн. | 27 пропозицій | ||
Makita DGA506RTJ | від 16 240 грн. | 6 пропозицій | ||
Makita DGA506ZJ | від 8 125 грн. | 1 пропозиція |