Болгарка Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054850
Відео 1Фото 9 |
Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054850 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054850
Акумуляторна болгарка Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick (без акб і з/п) 6130 | 8 299 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick безщіткова, | 8 299 грн. |
Угловая шлифмашина аккумуляторная Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick (6130548 | 8 299 грн. |
Акумуляторна безщіткова болгарка Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick (18 В, бе | 8 361 грн. |
Акумуляторна безщіткова кутова шліфувальна машина Metabo WB 18 LT BL 11-12 | 8 299 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054850
Ціни на Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054850 |
---|---|---|---|---|
Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054850 | від 8 299 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054650 | від 17 808 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054660 | від 15 708 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054810 | від 17 999 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054840 | від 9 496 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →