Болгарка Makita GA023GZ
Відео 15Фото 10 |
Makita GA023GZ |
|
AWS — бездротовий зв'язок по Bluetooth для з'єднання з пилососом для одночасного спільного запуску (адаптер входить в комплект поставки).
Модель GA023GZ поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі GA023GD201 два акумулятора (2.5 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі GA023GM201 два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Розшифровка маркування КШМ MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita GA023GZ
Усі ціни 8 →Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita GA023GZ (Без АКБ та ЗУ) | 10 157 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita GA023GZ без акб | 10 157 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita GA023GZ XGT 40 V MAX без АКБ | 11 570 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita GA023GZ, без акб | 10 157 грн. |
Болгарка (кутова шліфмашина) Makita GA023GZ (без АКБ та ЗП) | 11 425 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Makita GA023GZ
Ціни на Makita GA023GZ |
---|---|---|---|---|
Makita GA023GZ | від 9 300 грн. | 8 пропозицій | ||
Makita GA023GD201 | від 25 731 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita GA023GM201 | від 22 877 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →