Болгарка Makita DGA511RTE
Відео 2Фото 8 |
Makita DGA511RTE |
|
Модель DGA511Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі DGA511RTE два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Розшифровка маркування КШМ MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DGA511RTE
Усі ціни 20 →Акумуляторна болгарка безщіткова Makita DGA511RTE + 2 акб 18 V 5 Ah + з/в | 16 767 грн. |
Акумуляторна болгарка Makita DGA 511 RTE DGA511RTE | 15 999 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita DGA511RTE, 2 акб 5 Ah, з/п DC18RC | 16 767 грн. |
Акумуляторна болгарка Makita DGA511RTE (18 В, 2х5 А*год, 125 мм) | 21 220 грн. |
Угловая шлифмашина аккумуляторная Makita (DGA511RTE) | 21 224 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita DGA511RTE
Ціни на Makita DGA511RTE |
---|---|---|---|---|
Makita DGA511Z | від 6 480 грн. | 8 пропозицій | ||
Makita DGA511RTE | від 15 999 грн. | 20 пропозицій | ||
Makita DGA511RTJ | від 17 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →