Болгарка Metabo WVB 18 LTX BL 15-125 Quick 601731660
Фото 6 |
Metabo WVB 18 LTX BL 15-125 Quick 601731660 |
|
Поворотний акумуляторний блок. У комплекті 2 акумулятори 18 В (5.5 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WVB 18 LTX BL 15-125 Quick 601731660
Усі ціни 20 →Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WVB 18 LTX BL 15-125 Quick, 2 акб Li | 18 999 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo WVB 18 LTX BL 15-125 QUICK + | 18 999 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WVB 18 LTX BL 15-125 Quick, 2 акб 18 | 18 999 грн. |
Шліфмашина кутова акумуляторна Metabo WVB 18 LTX BL 15-125 Quick, 125мм, 1 | 18 999 грн. |
Угловая шлифмашина аккумуляторная Metabo WVB 18 LTX BL 15-125 Quick (60173 | 18 999 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Metabo WVB 18 LTX BL 15-125 Quick 601731660
Ціни на Metabo WVB 18 LTX BL 15-125 Quick 601731660 |
---|---|---|---|---|
Metabo WVB 18 LTX BL 15-125 Quick 601731850 | від 9 545 грн. | 21 пропозиція | ||
Metabo WVB 18 LTX BL 15-125 Quick 601731660 | від 18 922 грн. | 20 пропозицій | ||
Metabo WVB 18 LTX BL 15-125 Quick 601731840 | від 10 399 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →