Болгарка Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057660
Відео 1Фото 7 |
Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057660 |
|
Модель 613057850 поставляється без аксесуарів, модель 613057840 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом, в комплекті моделі 613057660 два акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057660
Усі ціни 13 →Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Q, з 2 акб LiHD | 16 399 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo WVB 18 LT BL 11-125 QUICK + | 16 399 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick, 2 акб LiH | 16 399 грн. |
Угловая шлифмашина аккумуляторная Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick (613057 | 16 399 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Metabo Wpb 18 Lt Bl 11-125 Quick (613057660) | 16 497 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057660
Ціни на Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057660 |
---|---|---|---|---|
Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057850 | від 8 399 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057660 | від 16 399 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick 613057840 | від 9 599 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →