Болгарка Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054810
Відео 1Фото 9 |
Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054810 акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 5.2 Агод кейс / акк. 2 шт 5.5 Агод кейс / акк. 2 шт 8 Агод кейс / акк. відсутній |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054810
Усі ціни 9 →Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WB 18 LT BL 11-125 Q з 2 акб 8Ah, AS | 17 999 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WB 18 LT BL 11-125 QUICK + 2 АКБ 8 А | 17 999 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WB 18 LT BL 11-125 Q, 2 акб 8 Ah,з/п | 17 999 грн. |
Угловая шлифмашина аккумуляторная MetaboWB 18 LT BL 11-125 Quick (61305481 | 17 999 грн. |
Акумуляторна безщіткова болгарка Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick (2х18 В, | 17 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054810
Ціни на Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054810 |
---|---|---|---|---|
Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054850 | від 8 299 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054650 | від 16 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054660 | від 14 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054810 | від 17 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick 613054840 | від 9 496 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →