Кикборд Maraton Credo II G 5 in 1
Відео 1Фото 3 |
Maraton Credo II G 5 in 1 |
|
Універсальний кікборд, що є справжнім багатофункціональним транспортом для дитини. Модель рекомендована для користувачів віком від двох років, при цьому максимальне припустиме навантаження на конструкцію становить 60 кг. Кікборд Maraton Credo II G 5 in 1 може похвалитися надійною триколісною конструкцією, що робить його особливо стійкою та безпечною для малюків. Яскрава та міцна дека із пластику розміром 40x14 см забезпечує комфортне місце для ніжок.
Підшипники класу ABEC 7 у поєднанні з поліуретановими колесами гарантують плавне та легке ковзання навіть на нерівних поверхнях. Однак справжнім одкровенням є додаткові функції. Кікборд оснащений керованим по висоті кермом, що дозволяє налаштувати його ідеально під зростання вашої дитини. Елементи конструкції, що світяться, не тільки виглядають стильно, але й додають видимості в темний час доби. Для максимального комфорту малюки можуть використовувати сидіння, а батьки можуть контролювати рух завдяки спеціальній батьківській ручці. Подібна модель може послужити чудовим вибором для активних сімейних прогулянок та перших покатушок дитини на колесах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Купити Maraton Credo II G 5 in 1
Усі ціни 10 →Самокат Maraton Credo Ii G 5в1 (Розовый) | 1 678 грн. |
Дитячий самокат "3 в 1" Maraton Credo II G, Рожевий, з батьківською ручкою | 1 999 грн. |
Самокат Maraton Credo Ii G 5в1 (Аквамарин) | 1 678 грн. |
Самокат Maraton Credo Ii G 5 in 1 (Красный) | 1 678 грн. |
Дитячий самокат "3 в 1" Maraton Credo II G, Бірюзовий, з батьківською ручк | 1 901 грн. |