Кикборд iTrike JR 3-060-12
Фото 6 |
iTrike JR 3-060-12 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iTrike JR 3-060-12
Усі ціни 6 →Самокат iTrike JR3-060-12 блакитний | 1 208 грн. |
Самокат iTrike JR3-060-12 фіолетовий | 1 208 грн. |
Самокат iTrike JR3-060-12 салатовий | 1 208 грн. |
Самокат iTrike JR3-060-12 червоний | 1 208 грн. |
Самокат iTrike JR 3-060-12 Синій | 1 905 грн. |
Самокат iTrike JR 3-060-12 Червоний | 1 905 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →