Кикборд Maraton Pony
Відео 1Фото 8 |
Maraton Pony |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maraton Pony
Усі ціни 16 →Самокат Maraton Pony B (Синий-лайм) | 1 727 грн. |
Самокат дитячий Maraton Pony G біло-малиновий (MR0028WML) | 2 464 грн. |
Самокат Maraton Pony B (Черно-желтый) | 1 727 грн. |
Самокат Maraton Pony B (Белый ) | 1 727 грн. |
Самокат Maraton Pony G (Лаванда) | 1 727 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →