Самокат Maraton Turbo
Відео 11Фото 6 |
Maraton Turbo |
|
Класичний трюковий самокат, головним чином розрахований на користувачів, які захоплюються екстремальним типом покатушок. Насамперед звернемо увагу на те, що модель позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент. При цьому виріб може похвалитися дизайном керма типу Bat-Wing. Він являє собою широке і вигнуте кермо, яке натхнене крилами кажанів. Завдяки такому керму райдер отримує покращену стійкість та контроль над самокатом під час виконання трюків та фрістайлу.
Трюковий самокат Maraton Turbo оснащений алюмінієвою декою, здатною витримувати інтенсивні навантаження та удари, що робить цей самокат довговічним та надійним під час трюків та стрибків. При цьому загальна вага самокату складає всього 3.5 кг, що робить його легким та зручним для перенесення та маневрування. Діаметр передніх та задніх коліс становить 10 см, а жорсткість – 82A. Ці поліуретанові колеса забезпечують відмінну адгезію та зчеплення з поверхнею, що дозволяє райдеру точніше контролювати самокат. Серед іншого звернемо увагу на підшипники ABEC 7, які забезпечують плавне та легке обертання коліс, що сприяє швидкій реакції та швидкому набору швидкості.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Купити Maraton Turbo
Усі ціни 12 →Трюковый Самокат Maraton Turbo (Красный) | 1 530 грн. |
Самокат двухколесный для трюков Maraton TURBO Синий TURBO-B | 1 499 грн. |
Maraton Трюковый самокат Maraton TURBO Синий maraton-turbo-sinij | 1 592 грн. |
Самокат трюковий Maraton TURBO, Синій | 1 599 грн. |
Трюковый Самокат Maraton Turbo (Синий) | 1 530 грн. |