Кикборд Maraton Golf
Відео 3Фото 14 |
Maraton Golf |
|
Легкий і стійкий дитячий триколісний самокат (кікборд), що складається, з пластиковою декою, якісними широкими колесами і добротними підшипниками. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2021 року. Його міцна та безпечна конструкція може вільно використовуватись дітьми віком від 3 років. Міцний пластик з ребрами жорсткості та підшипники витримує вагу до 80 кг, яскравий зовнішній дизайн напевно сподобається малюкові.
Триколісний самокат Maraton Golf допоможе весело проводити час на прогулянці, сприятиме розвитку координації рухів дитини, покращить її просторове сприйняття та вміння тримати рівновагу. Поворот коліс цієї моделі виконується нахилом кермової стійки у потрібний бік. Така система інтуїтивно зрозуміла для маленьких дітей і викликає менше труднощів, ніж традиційне кермо, що обертається навколо вертикальної осі. Кермо регулюється за висотою від 59 до 70 см, чого достатньо дітям від 3 до 6 років. Великі передні колеса (2х120 мм) разом із широким та стійким заднім колесом (90 мм) дають гарне зчеплення з дорожнім покриттям, амортизують та непогано згладжують дрібні нерівності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Купити Maraton Golf
Усі ціни 46 →Самокат детский трехколесный Maraton Golf G Розовый + LED-фонарик Golf G-P | 1 699 грн. |
Самокат Maraton Golf В (Желтый) | 1 559 грн. |
Самокат Maraton Golf G Бузковий | 1 762 грн. |
Детский трехколесный самокат Maraton Golf G Сиреневый + LED-фонарик Golf G | 1 699 грн. |
Самокат Maraton Golf G (Фиолетовый) | 1 530 грн. |