Кикборд Maraton Maxi
Maraton Maxi |
|
Самокат оснащений такими колесами.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maraton Maxi
Усі ціни 32 →Самокат Maraton Maxi-B (Огонь и Лёд) | 913 грн. |
Дитячий триколісний самокат для дівчинки складаний Maraton Maxi з колесами | 999 грн. |
Самокат Maraton Maxi-B (Молнии) | 913 грн. |
Самокат Maraton Maxi (Лед) | 913 грн. |
Самокат Maraton Maxi (Граффити) | 913 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →