Литий диск Marcello AIM-033 9x20/5x112 ET38 DIA73,1
Фото 5 | від 6 085 до 7 194 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Marcello AIM-033 5
Характеристики
Marcello AIM-033 9x20/5x112 ET38 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marcello 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marcello.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Marcello AIM-033 9x20/5x112 ET38 DIA73,1
Сортувати
Диски Marcello AIM-033 9x20 5x112/114,3 ET38 DIA73,1 (AMB) | 6 085 грн. |
MARCELLO MARCELLO AIM 033 AM/B R20 W9 PCD5x112/114. ET38 DIA73.1 | 6 840 грн. |
Marcello AIM-033 AMB R20 W9 PCD10x112/114.3 ET38 DIA73.1 | 6 381 грн. |
Marcello AIM-033 9x20 10x112/114.3 ET38 DIA73.1 AM/B | 6 480 грн. |
Marcello AIM-033 (9J x 20 5x112 ET38 DIA) | 6 450 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі