Литий диск Marcello MR-10 8x17/5x114,3 ET38 DIA67,1
від 5 121 до 6 055 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Marcello MR-10 1
Характеристики
Marcello MR-10 8x17/5x114,3 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marcello 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marcello.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Marcello MR-10 8x17/5x114,3 ET38 DIA67,1
Сортувати
Диски Marcello MR-10 8x17 5x114,3 ET38 DIA67,1 (AMB) | 5 121 грн. |
Marcello MR-10 8x17 5x114.3 ET38 DIA67.1 AM/B | 5 560 грн. |
MARCELLO Легковий диск MARCELLO MR-10 AM/B R17 W8 PCD5x114.3 ET38 DIA67.1 | 5 757 грн. |
Marcello MR10 AM/B (PCD5x114.3 R17 J8.0 ET38 DIA67.1) | 5 302 грн. |
Marcello MR-10 AMB R17 W8 PCD5x114.3 ET38 DIA67.1 | 5 958 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі