Литий диск ZF QC1179 8,5x20/5x112 ET35 DIA66,6
від 5 588 до 6 841 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації ZF QC1179 1
Характеристики
ZF QC1179 8,5x20/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF QC1179 8,5x20/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZF QC1179 R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 (silver) 1001053705 | 5 819 грн. |
ZF QC1179 R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 S | 5 998 грн. |
ZF QC1179 8,5x20/5x112 D66,6 ET35 S | 5 784 грн. |
ZF QC1179 (R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) silver | 5 962 грн. |
ZF ZF ZF-QC1179 (R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) S | 6 534 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі