Збірної диск Marcello MT-01 8,5x20/5x114,3 ET35 DIA73,1
від 8 970 до 10 710 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Marcello MT-01 1
Характеристики
Marcello MT-01 8,5x20/5x114,3 ET35 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marcello 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marcello.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Marcello MT-01 8,5x20/5x114,3 ET35 DIA73,1
Сортувати
Marcello MT-01 8.5x20 5x114.3 ET35 DIA73.1 HS | 9 514 грн. |
Диски Marcello MT-01 8,5x20 5x114,3 ET35 DIA73,1 (HS) | 9 467 грн. |
MARCELLO MARCELLO MT01 HS R20 W8.5 PCD5x114.3 ET35 DIA73.1 | 10 183 грн. |
Marcello MT-01 8.5x20 5x114.3 ET35 DIA73.1 HS | 9 290 грн. |
Marcello MT01 HS (PCD5x114.3 R20 J8.5 ET35 DIA73.1) | 9 379 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі