Литий диск Zorat 7764 8x20/5x114,3 ET30 DIA60,1
Фото 5 | від 8 781 до 10 776 грн. Порівняти ціни 42 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Zorat 7764 2
Характеристики
Zorat 7764 8x20/5x114,3 ET30 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 7764 8x20/5x114,3 ET30 DIA60,1
Сортувати
Литые диски ZW Lexus (7764) R20 W8 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1 (black) 1002289 | 9 166 грн. |
ZW 7764 8,0x20/5x114,3 D60,1 ET30 BLACK | 8 966 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-7764 (R20 W8.0 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1) BLACK | 10 325 грн. |
ZW 7764 (R20 W8.0 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1) BP | 9 711 грн. |
Диски ZW 7764 8x20 5x114,3 ET30 DIA60,1 (BP) | 8 781 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі