Велосипед Marin Kentfield 2 2023 frame XL
Фото 7 |
Marin Kentfield 2 2023 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marin Kentfield 2 2023 frame XL
Велосипед 28" Marin KENTFIELD 2 (2022) Gloss Black/Chrome XL (180-188 см) | 24 360 грн. |
Велосипед 28" Marin KENTFIELD 2, рама XL, 2023, Gloss Black/Chrome SKD-73- | 24 360 грн. |
Marin Велосипед Marin KENTFIELD 2, 28", рама XL, 2023 Gloss Black/Chrome S | 24 360 грн. |
Модификації Marin Kentfield 2 2023 frame XL
Ціни на Marin Kentfield 2 2023 frame XL |
---|---|---|---|---|
Marin Kentfield 2 2023 frame L | від 24 360 грн. | 7 пропозицій | ||
Marin Kentfield 2 2023 frame M | від 24 360 грн. | 7 пропозицій | ||
Marin Kentfield 2 2023 frame XL | від 24 360 грн. | 3 пропозиції |